28 лютого в малому залі Конотопської міської ради розпочався дводенний тренінг – семінар на тему: «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг». Метою якого є сприяння покращення якості надання адміністративних послуг у місті. В ньому прийняли участь: Маріель Космель – керівник представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні, Ігор Коліушко – голова правління Центру політико-правових реформ (м. Київ), експерти з надання адміністративних послуг з м.Львова та м.Вінниці, а також міський голова, заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконкому, посадові особи підрозділів, які безпосередньо задіяні в наданні адміністративних послуг.

Відкрив семінар міський голова Василь Дзед, який зазначив: «Державна політика у сфері надання адміністративних послуг базується на принципах: верховенства права; відкритості та прозорості; оперативності та своєчасності; раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг». «Проведення такого семінару підвищить ефективність надання адміністративних послуг в  нашому місті» – додав міський голова.

У вступному слові  Маріель Космель ознайомила присутніх з історією створення фонду та метою його діяльності. «Ми є представниками плюралізму  та демократії» – підкреслила вона.

Основні завдання семінару це:

– передати знання щодо державної політики та розвитку законодавства з питань адміністративної реформи і адміністративних послуг;

– подання зарубіжного і українського досвіду про кращі форми і практики надання адміністративних послуг;

– вдосконалення навиків для роботи над переліком послуг та складання технологічних і інформаційних карток послуг.