Напевно, немає серед нас жодної людини, яка не знає про існування  прекрасного свята, Міжнародного жіночого дня – 8 березня. Цього дня ми вітаємо наших матусь, бабусь, сестер, подруг – усіх жінок, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємність. Це свято весни, краси й любові.  Цей день має давні традиції. Виявляється його відзначали ще в стародавньому Римі як матрони так і їхні рабині. Перші отримували подарунки від чоловіків, інші – вихідний. Традиція вітати жінок збереглася і до нинішнього часу. Напередодні свята у місті,  школах проводяться урочисті заходи. Не залишилася осторонь і Міська бібліотека для дітей.

Ось і цьогоріч 4 березня  бібліотекар молодшого відділу Антоніна Салій та бібліотекар читального залу Тетяна Стеценко разом з вчителем Оленою Бібік і учнями 3-А класу ЗОШ №9 провели свято «Моя люба, добра, мамо, золоте серденько». Бібліотекарі на мить повернули дітей у минуле до тих часів, коли започаткувалося свято, дізнавалися про його історію, про  німецьку жінку-революціонерку Клару Цеткін, першу жінку-дипломат Олександру Колонтай та інших. Але головними учасниками стали все ж таки діти. Вони підготували та поставили театралізовані сценки «Чия мама краща» та «Мама – слово найрідніше».

Хвилююче розповідали вірші, жартівливі гуморески «Жменя теревенів»,  лунали пісні  у виконанні Каті Осадчої «Ластівка», Каті Тимошевської  «Мама», проводилося змагання між командами «Ласкаве звернення до мами». Справжньою несподіванкою  було виконання хору хлопчиків класу для в всіх присутніх пісні «Подарунок мамі» та «Без дівчаток  сумно нам». Завершилося свято переглядом казки «Чарівний дзвіночок» і фотографуванням на пам’ять.