Першого березневого дня біля Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського можна було помітити школярів, які поспішали з різних сторін до мистецького закладу. І в цьому немає нічого дивного. Адже в цей день тут проходив відкритий дитячий фестиваль-конкурс народної пісні «Чарівні джерела», який заполонив серця юних співаків нашої області.

Одне із завдань фестивалю, за думкою організаторів, – привернути увагу громадськості до проблем розвитку культури та мистецтва в області. Зазначений фестиваль проводиться вже вчетверте, з кожним роком набираючи обертів.

Свій рівень виконавської майстерності юні співаки демонстрували у різних, вже традиційних, номінаціях: «хорові колективи», «народний спів», «вокальні ансамблі», «сольний спів».

Місто Конотоп на цьому конкурсі представляв вокальний колектив дитячої школи мистецтв «Унісон», керівники Кузнєцова М.В. та Буднік Н.О. Вокальний дует у складі Василець Вікторії та Спиридонової Марини здобув  І місце. Молодша група колективу «Унісон» в номінацій «вокальні ансамблі» посів ІІ місце. ІІІ місце у номінації «сольний спів» посіли вокалісти Василець Вікторія , Спиридонова  Марина та  Верещака Яна.