5 березня у приміщенні Конотопської міської ради відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради. Участь у зборах взяли члени профспілкових, молодіжних, ветеранських та інших організацій міста.

До порядку денного зборів було внесено два основні питання: звіт голови громадської ради минулого скликання Резніка Івана Григоровича та власне створення громадської ради при  виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Відкриваючи установчі збори, керуючий справами виконкому Фалько Анатолій Петрович відзначив дієвість громадської ради минулого скликання та вручив подяки міського голови активним учасникам громадських обговорень, членам громадської ради минулого скликання Устенку Віктору Георгійовичу та Деняку Віктору Андрійовичу. Також керуючий справами виконкому побажав новому складу громадської ради чесно відстоювати позицію громади міста, бути помічником у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста.

Звітуючи про діяльність громадської ради минулого скликання Резнік Іван Григорович відзначив, що на засіданнях громадської ради було прийнято 35 рішень та рекомендацій. Взагалі вони стосувались активізації інформаційної політики в сфері популяризації створення ОСББ та впровадження енергозберігаючих технологій в місті, участі громадськості у підготовці міських програм реформування житлово-комунального господарства, участі членів громадської ради в обговоренні проектів програм  економічного та соціального розвитку міста на 2012 – 2013 роки, активізації пропаганди  здорового способу життя серед молоді, роботи медичних закладів міста, подальшої долі будівлі колишньої гімназії,  перспектив башти Шухова, будівництва пам’ятника Прокоповичу, були внесені ряд пропозицій щодо проекту програми соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік, проекту програми стосовно енергозбереження, розвитку музейної справи, патріотичного виховання молоді та інш.

Присутні на зборах визнали роботу громадської ради протягом 2011-2012 років задовільною та висловили впевненість у тому, що новий склад працюватиме ще більш ефективно та злагоджено.

Також, представником ініціативної групи П’явкою Володимиром Борисовичем поінформовано присутніх про те, що ініціативна група здійснювала прийом документів, на основі яких до списку учасників установчих зборів було включено 26 уповноважених представників громадських об’єднань м.Конотопу, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради.

Згідно положення про громадську раду при виконавчому комітеті Конотопської міської ради уповноважені представники громадських організацій прозвітували про діяльність своїх організацій за останні 2 роки і за результатами рейтингового голосування склад громадської ради був сформований з 25 уповноважених представників громадських організацій міста.

Головою громадської ради було обрано представника громадської організації «Союз Конотопської громади» Резніка Івана Григоровича. Обрано також двох заступників голови громадської ради – голову молодіжної організації студентів «Новий час» Гребенник Тетяну Вікторівну та голову Конотопської міської організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку Радзівановича Анатолія Борисовича.