5 березня 2013 року, з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру,                у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулася презентація персональної виставки художника з міста Ромен Півторака Сергія – «Живопис – як джерело натхнення».

На виставці представлено 51 творчу роботу митця: жанр – пейзаж, техніка – олія.

Творчий діапазон експонованих робіт коливається від класичного реалізму до імпресіонізму, пейзажі наповнені повітрям і багатою колористичною гамою.

На полотнах зображені мальовничі краєвиди Сумщини, Київа,  Хуста,  Адріатичного узбережжя Чорногорії та багатьох інших чарівних місць нашої України.

У своїх творчих роботах, учасник багатьох виставок і пленерів Сергій  Півторак намагається увіковічити для майбутніх поколінь, красу рідного краю.

Захід відвідали учні спеціалізованої школи №2, місцеві художники та громадськість. Привітали присутніх та побажали подальшого творчого натхнення художнику завідувач відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, депутат Конотопської районної ради Богдан Індик, завідувач Роменським краєзнавчим музеєм Оксана Голуб, місцеві художники Борис Сердюк та Володимир Борошнєв.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку з 8.00 до 17.00.

Перерва на обід з 12.00 до 13.00.

Телефон для довідок: 2-31-27

Натхнення Вам і доброго настрою!