20 березня 2013 року фахівцями Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено інтерактивне заняття «Мандрівка до майбутньої професії» для дітей з сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.

Кажуть, що вдало вибрана професія – це половина успіху. У такому твердженні немає ніякої надуманості, тому що питання “Ким бути?” – це питання не тільки про роботу, а й про спосіб життя у майбутньому.

Вибір своєї професії, однієї з великої безлічі – складне і відповідальне завдання. Відомо декілька тисяч професій. Як же в них орієнтуватися? Який вибір професії  потрібно вважати успішним? Той, де співпали три складові: бажання, можливості та попит.

У ході проведення тематичного заняття визначено професійну ідентичність кожного учасника, складено уявлення про власні інтереси, здібності та вподобання, орієнтовано щодо вибору сфери професійної діяльності. Учасників заняття ознайомлено з переліком навчальних закладів, проведено  профдіагностику та консультування.