zvit dmw1
20 березня 2013 року в Конотопській дитячій музичній школі №1 відбувся звітний концерт школи. З цієї нагоди на свято завітали завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко, колеги з дитячої музичної школи №2, батьки, шанувальники музичного мистецтва.

Звітний концерт для музичної школи – це завжди хвилюючий і відповідальний захід, коли викладачі і учні звітують перед громадськістю міста, діляться своїми талантами, успіхами, досягненнями, підводять підсумки своєї роботи впродовж навчального року.

Основою звітного концерту школи стали виступи учнів – переможців регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів. В програмі  було представлено усі відділи: фортепіанний, народних інструментів, оркестровий, хоровий клас та клас сольного співу. Щирими оплесками глядачі зустріли і сольних виконавців і музичні колективи школи, а це хор учнів молодших класів, хор учнів старших класів, ансамбль гітаристів, дитячий ансамбль скрипалів, інструментальний квартет «Квітограй», дитячий ансамбль скрипалів «Квітограй»,оркестр «Гармоніка», фортепіанні ансамблі.

Без сумніву, творчій звіт вихованців та викладачів цього мистецького закладу перед батьками та громадськістю міста вкотре продемонстрував, що Конотопська дитяча музична школа №1 була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення, тим культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучитись до високого мистецтва, гармонійно та всебічно розвиватися.

Традиційно звітний концерт зібрав аншлаг!

В кінці свята завідувач відділу культури і туризму Конотопської ради Олена Шинкаренко подякувала за чудовий концерт, побажала школі процвітання, прекрасних талановитих вихованців!