shtab25
25 березня у Конотопській міській раді відбулося засідання оперативного штабу, на якому були присутні керуючий справами виконкому, заступники міського голови, представник обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, керівники  установ та організацій міста. Під час засідання було підведено підсумки виконаних робіт по розчистці вулиць та тротуарів міста від снігу та функціонування міського господарства в складних погодних умовах.

Згідно даних оперативного штабу станом на 9.00 25 березня у місті працює 23 одиниці техніки, яка розчищає вулиці та тротуари від снігу. Розчищено 158 км. доріг міста з 529 та 15% тротуарів міста. Працює 343 особи, протягом дня будуть залучатися до очисних робіт працівники установ та організацій міста.

В місті діють маршрутні автобуси №1,8,9,14,15,16,19,20. По інших маршрутах працює спеціальна техніка по розчистці вулиць та площадок для розвороту автотранспорту.

Місто забезпечено безперебійним постачання хліба та хлібобулочних виробів, як Конотопського хлібокомбінату так і Дубов’язівського та Сумського хлібокомбінатів.

В зв’язку з тимчасовим обмеженням руху на трасі Конотоп-Ромни, постачання молока та молокопродуктів на сьогоднішній день не здійснюється. В закладах торгівлі залишилося молоко та молокопродукти довготривалого терміну зберігання або залишки з 22.03.2013.

З 26.03.2013 планується відновлення постачання продуктів харчування до міста з інших регіонів області.