vpv2013
З метою формування високої патріотичної свідомості підростаючого покоління, виховання справжнього громадянина своєї країни Сумським обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання за підтримки відділу міської ради у справах молоді та спорту 23-24.03.2013 на базі ЗОШ №13 були проведені практичні заняття з військово-патріотичного виховання «Школа Мужності» для дітей і молоді міста.

В рамках заходу більше 35 молодих мешканців міста пройшли «мотузковий» курс, вправлялись у стройовій підготовці, брали участь у пейнтбольних змаганнях, вчились збирати-розбирати зброю. Цікаво, що набір такої зброї був досить різноманітним: СВТ, знаменита «трьохлінійка», револьвер, автомат ППШ, і навіть легкий міномет.  Також учасникам була проведена презентація військово-патріотичного виховання на Сумщині, дані уроки з основ рукопашного бою та виживання в екстремальних умовах.

Не дивлячись на складні погодні умови,  була проведена гра «Зірниця», яка наглядно продемонструвала, як складно вести бойові дії в складних погодних умовах, і як важко було нашим солдатам в роки Великої Вітчизняної війни.

Проведені заняття були направлені як на розвиток життєвих навиків, так і  на запобігання негативних явищ у дитячому і молодіжному середовищі. Адже молода людина, яка виховала в собі почуття відповідальності і віру у власні сили, повагу до товаришів і історії своєї країни, ніколи не скривдить літню людину чи слабшого за себе.