З метою організації змістовного дозвілля молоді міста та сприяння в її самореалізації відділ у справах молоді та спорту міської ради оголошує конкурс на кращий проект громадських організацій у сфері роботи з дітьми, молоддю, сім’ями та жінками. Учасниками конкурсу можуть бути міські молодіжні та дитячі громадські організації, які є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не менше року. Переможці конкурсу визначаються рішенням конкурсної комісії.          Пропозиції до участі в конкурсі приймаються протягом місяця з 1 серпня 2009 року. Детальну інформацію щодо участі в конкурсі та складу документів можна отримати щоденно в відділі у справах молоді та спорту міської ради (проспект Миру, 8, кабінет № 315, телефон 6-55-97).