29 березня  під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П., за участю приватних підприємців, Конотопської ОДПІ, міськрайонного центру зайнятості населення, Конотопського міськрайонного управління Держсанепідслужби,  Конотопського РВ ГУМНС, «Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп», було проведено засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності у м.Конотоп.

На засіданні, відповідно до порядку денного розглядалися питання створення Конотопського індустріального парку (концептуальне бачення та перспективи розвитку); залучення міських підприємців до участі у програмі «Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва» («Українська ініціатива») та програмі стажування у Республіці Німеччина; одержання  підприємцями фінансової допомоги на поворотній основі (реалізація інвестиційних проектів).

Заслуховувалася  інформація начальника Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Сумській області Романюк О.В. про діяльність Держсанепідслужби щодо здійснення перевірок суб’єктів господарювання (приватних підприємців), та інформація директора КП «Фонд підтримки малих підприємств» Степаненко В.В. про пріоритетні напрямки роботи на 2013 рік.

За результатами засідання, у процесі активного обговорення питань,  були сформовані доручення, серед яких проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо нових освітніх і фінансових програм для підприємців та  щодо діяльності Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Сумській області.