revolusia30.02.
30 березня в міському будинку культури «Зоряний» відбувся третій тур проекту «Культурна революція». Цього разу темою проекту стало кохання. За перемогу у творчому поєдинку боролися три команди:  команда червоних (тренери Тетяна Єрьоміна і  Олександр Єрьомін), команда жовтих (тренери Анна Романенко і Тетяна Грищенко), команда синіх (тренери Ірина Корольова і Олександр Лизько).

За умовами проекту, кожна з команд підготувала по два конкурсних номери. Всі, без виключення, учасники показали високий рівень виконавської і сценічної майстерності, неординарний підхід до постановки і бачення номерів, різноманітність жанрів і характеру музичних творів.

Оцінювало конкурс спеціально запрошене професійне журі: наша землячка, а нині солістка Сумської обласної філармонії, Ірина Єфименко, викладач факультету мистецтв Сумського педагогічного університету                 ім.Макаренка, керівник квартету саксофоністів Сумської обласної філармонії, учасник міжнародних джазових фестивалів Іван Куліжніков, та керівник  ансамблю танцю «Крила» центру естетичного виховання «Гармонія» (місто Київ), Лариса Кригіна, яка народилась і виросла у нашому місті.

За умовами проекту, оцінювання конкурсних номерів відбувалося не тільки членами журі, а і глядачами. За допомогою сучасного електронного приладу – шумоміру,   було  зафіксовано силу оплесків глядачів за кожну команду, за результатами яких, до загальної суми балів були додані додаткові бали кожній з команд.

І ще одне важливе нововведення, яке мало вплив на загальний результат кожної з команд – битва тренерів, додало гостроти і інтриги перебігу подій проекту. Тренери кожної з команд мали можливість вибороти для своєї команди додаткові бали силою свого таланту – показати на сцені номер, оцінки за який були додані до загальної суми кожної з команд. Ця частина проекту викликала неабиякий ажіотаж та бурю овацій у глядацького залу, адже кожний з тренерів продемонстрував дуже високий рівень виконання і артистизму.

За результатами оцінок виступів команд, битви тренерів і результатів шумоміру, місця у турнірній таблиці розподілились таким чином: команда червоних – 89 балів, команда жовтих – 89 балів, команда синіх – 80 балів. Отже, у третьому турі  з проекту «Культурна революція» вибула команда синіх (тренери Ірина Корольова і Олександр Лизько).

Вже наприкінці квітня відбудеться фінал проекту «Культурна революція», де і буде визначено команду-перможця.