21 листопада 2019р. під час встановлення пам`ятника воїну АТО Валерію Малофеєнко, мати загиблого Алла Вікторівна звернулась до міського голови м. Конотоп Артема Семеніхіна з проханням допомогти їй деревиною для обігріву. Прохання було виконане протягом однієї доби.
Артем Семеніхін і працівники Управління соцзахисту власними коштами допомогли матері загиблого АТОвця , та забезпечили її деревиною для обігріву домівки.
Пенсіонерка зазначила, що ще по весні до неї приїздила секретар конотопської міської ради Тетяна Сизон та теж обіцяла допомогу з дровами, але обіцянки вийшли цяцянками. Дров від секретаря Алла Вікторівна так і не отримала.
ЛЮДИ ! ОБІЦЯНКИ ТРЕБА ВИКОНУВАТИ !

21 листопада 2019р. під час встановлення пам`ятника воїну АТО Валерію Малофеєнко, мати загиблого Алла Вікторівна звернулась до міського голови м. Конотоп Артема Семеніхіна з проханням допомогти їй деревиною для обігріву. Прохання було виконане протягом однієї доби. Артем Семеніхін і працівники Управління соцзахисту власними коштами допомогли матері загиблого АТОвця , та забезпечили її деревиною для обігріву домівки. Пенсіонерка зазначила, що ще по весні до неї приїздила секретар конотопської міської ради Тетяна Сизон та теж обіцяла допомогу з дровами, але обіцянки вийшли цяцянками. Дров від секретаря Алла Вікторівна так і не отримала. ЛЮДИ ! ОБІЦЯНКИ ТРЕБА ВИКОНУВАТИ !

Опубліковано Олегом Овдєєм Пʼятниця, 22 листопада 2019 р.