zasidannia stabu0204
У зв’язку з складними погодними умова пов’язаними з таненням снігу на території Конотопу, в місті вживаються заходи з мінімізації негативних наслідків, яких може завдати негода.

2 квітня в приміщенні міської ради відбулося засідання оперативного штабу по ліквідації надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича.

На засіданні розглянуто питання про додаткові заходи, щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2013 року.

В ході засідання штабу відпрацьовувалися питання щодо організації реагування у випадку надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути під час проходження та пропуску весняного льодоходу, паводку та повені, перевірено повноту та реальність розроблених планів реагування, стан та умови функціонування пунктів управління з метою забезпечення оперативного реагування у разі порушень нормальних умов проживання населення. Узагальнено розрахунок сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів та інших установ і організацій, які можуть залучатися до ліквідації наслідків таких надзвичайних ситуацій.

Підсумовуючи засідання штабу міський голова зазначив, що ситуація в місті контрольована, підтоплення підприємств життєзабезпеченості міста на даний час немає, всі підприємства та установи міста працюють у штатному режимі.

Міський голова дав доручення начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Мусієнку Сергію Володимировичу контролювати ситуацію в місті і при необхідності відповідно реагувати, залучаючи необхідну техніку та людські ресурси.