8 квітня у приміщенні міської ради міський голова Василь Дзед за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради провів робочу  нараду. Було заслухано інформацію про оперативну ситуацію у місті, за тиждень що минув, про співпрацю правоохоронних органів із головами квартальних комітетів з даного питання доповів заступник начальника дільничних інспекторів міліції Олександр Бабич. Він зазначив, що протягом минулого тижня по місту було скоєно 14 злочинів, серед яких розкрито 11. Також працівниками міліції складено 44 адміністративних протоколи, з них 6 – за порушення правил торгівлі у місті. Міський голова звернув увагу на недостатню роботу, яка проводиться в Конотопі по ліквідації стихійної торгівлі, особливо в районах Колгоспного та Невського ринків.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень доповів начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ян Примак. Ян Петрович розповів про проведену роботу з розчистки вулиць та тротуарів від снігу, розчистки лівньових стоків для проходження талої води та інш. Заслухавши доповідь, Василь Іванович відзначив, що зі сходженням снігу питання ліквідації стихійних звалищ у місті стане особливо актуальним, тож уже зараз треба спланувати цю роботу.

Очільник міста підняв питання вирішення проблеми бродячих собак у Конотопі. Заслухавши інформацію Яна Примака та Володимира Яременка – директора КП «Флора» з цього питання, Василь Іванович доручив відповідальним працівникам віднайти не задіяне приміщення для влаштування притулку для собак та підготувати відповідний проект програми.

Про легалізацію заробітної плати доповіла начальник міського управління праці та соціального захисту населення Оксана Розанова. У своєму виступі Оксана Михайлівна зазначила, що  за підсумками роботи робочої групи з питань проведення обстежень суб’єктів підприємницької діяльності, у 2012 році легалізовано 223 робочих місця, у 2013 році – 39. Від легалізації одного робочого місця (у разі виплати мінімальної заробітної плати) до міського бюджету надходить 59 грн. 87 коп.

Також на нараді було розглянуто ряд інших питань.