09 квітня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія Сергіївна Губенко.

Протягом години надійшло 16 звернень конотопчан, в яких порушувалися питання стосовно тарифів на житлово-комунальні послуги, унормування ціни на хлібобулочні вироби, упорядкування стихійної торгівлі в межах міста, благоустрою прибудинкової території, ремонт покрівлі, приведення до експлуатаційного стану дорожнього покриття.

На кожне звернення Наталією Сергіївною було надано вичерпні відповіді та доручення відповідальним фахівцям щодо усунення недоліків.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.