9 квітня в приміщенні Конотопської міської ради Василь Дзед зустрівся з керівниками житлово-комунальних підприємств та підприємств-надавачів комунальних послуг аби обговорити проблемні питання цієї галузі та шляхи їх вирішення.

Зокрема, йшлося про необхідність подальшого роз’яснення жителям міста прийнятих побудинкових тарифів та  механізму контролю за отриманими коштами.

  Звертаючись до присутніх, міський голова наголосив на тому, що кожне звернення громадян, яке до них надходить,  має бути розглянуте і відповідно або вирішене або  роз’яснене. Також, Василь Іванович закликав всіх керівників проводити зустрічі з мешканцями побудинково з метою налагодження співпраці. Окрім цього кожному підприємству житлово-комунального господарства необхідно найближчим часом відпрацювати систему роботи по актам виконаних робіт, де буде ставитися віза старшого будинку, як підтвердження виконаних робіт та вартості цих робіт.

На нараді було детально обговорено проблемні питання стосовно ліфтового господарства. Керівниками житлово-комунальних підприємств було надано пояснення міському голові по кожному ліфту, що не працює,  про причину його поломки та дії, що виконуються задля її усунення.

Під час наради міський голова окремо приділив увагу питанню фінансового стану житлово-комунальних підприємств та підприємств-надавачів комунальних послуг. Поцікавився результатами їх фінансової діяльності за перший квартал 2013 року.