Під головуванням заступника міського голови Кошевецької В.П.      11 квітня 2013 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і платежів та ефективного використання бюджетних коштів. На нараду були запрошені найбільші підприємства промисловості та всі підрозділи залізниці м.Конотоп де були підведені підсумки роботи підприємств за І квартал 2013 року в тому числі, виконання обсягів виробництва та реалізації промислової продукції та очікуване перерахування до бюджету м.Конотоп податку на доходи фізичних осіб в ІІ кварталі поточного року.

Представники залізниці проінформували про виконання запланованих показників за І квартал, та про очікувані показники перерахування податку на доходи фізичних осіб в ІІ кварталі. Також було зауважено, що в ІІ кварталі не планується надання відпусток без збереження заробітної плати робітникам, але оптимізація штатної чисельності працівників продовжується.

Необхідно зазначити, що по деяким підприємствам промисловості м.Конотоп як ПАТ «Конотопський арматурний завод» та ТОВ «Конотопський завод по ремонту дизель-потягів» спостерігається значний спад обсягів виробництва, що приведе до зниження перерахування ПДФО. По ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», ДП  «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» в ІІ кварталі робота нормалізується, перерахування податку на доходи фізичних осіб очікується на рівні попереднього кварталу.