16 квітня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кошевецька Валентина Павлівна.

Протягом години надійшло 14 звернень конотопчан, в яких порушувалися питання стосовно тарифів на житлово-комунальні послуги, упорядкування стихійної торгівлі в межах міста, ремонт покрівлі, приведення до експлуатаційного стану дорожнього покриття, спилювання сухих дерев та гілок, встановлення зупинки трамваю, впорядкування прибудинкової території, оформлення в приватну власність земельної ділянки, благоустрою територій, що знаходяться в оренді приватних осіб та підприємств, влаштування освітлення в парку ім. Луначарського та інш.

На кожне звернення Валентина Павлівна надала вичерпні відповіді та роз’яснення. Окрім цього відповідні служби отримали доручення детально розібратися в піднятих питаннях та усунути причину звернень городян.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.