stuxiina torgivla
16 квітня міський голова Василь Дзед спільно з директором ринку Леонідом Платовим, заступником міського голови, що курує економічний блок Валентиною Кошевецькою, депутатом міської ради Олександром Чмиленком, начальником управління економіки Конотопської міської ради Людмилою Гапєєвою, завідувачем сектору торгівлі та побутового обслуговування населення управління економіки Конотопської міської ради Наталією Журавель відвідали ПОС «Конотопський ринок».

Міський голова зустрівся з продавцями, які здійснюють торгівлю як на території ринку, так і за його межами, пройшовся торговими рядами та вислухав ряд зауважень та пропозицій. Одним із них було звинувачення, що продавці, які торгують за межами ринку, не платять законних зборів, не мають відповідних документів на товар – відповідно дешевше його продають, а люди, які торгують на території ринку законно, втрачають свого покупця, відповідно і прибутки.

Заслухавши обидві сторони конфлікту міський голова зауважив, що торгівля повинна здійснюватись законно і не заважати безперешкодному доступу громадян на територію ринку, до того ж від стихійної торгівлі не повинні страждати люди, які проживають поряд з ринком.

Міський голова доручив управлінню економіки запропонувати підприємцям для легальної торгівлі торгові місця на інших ринках. Також Василь Іванович зазначив, якщо людина хоче легально працювати в місті  – їй потрібне максимальне сприяння всіх служб.