pres konf1704
17 квітня в приміщенні міської ради відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова Василь Дзед.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх про проведення тендеру на виконання робіт з поточного ремонту доріг міста. Зокрема він зазначив, що акцептовано тендерну пропозицію ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України” Дочірнє підприємство “Сумський облавтодор”, виконання робіт з поточного ремонту доріг міста заплановано розпочати одразу після завершення всіх процедурних моментів та укладення договору.

Міський голова зупинився на заходах, пов’язаних з благоустроєм міста. Він проінформував, що в місті планується реалізація проекту  «Ландшафтний дизайн», будуть висаджені нові клумби, посаджено близько 1000 саджанців дерев.  По центральних вулицях міста будуть засаджені квіткові доріжки, у квітні на станції юних натуралістів буде проведено конкурс на кращий проект озеленення території навчальних закладів,  а у вересні – конкурс «Парад квітів», у ході якого буде визначено установу, підприємство  чи організацію, на території якої будуть розташовані найкращі квітники.

Під час прес-конференції міський голова наголосив на необхідності проведення активної роботи щодо санітарної очистки, благоустрою і озеленення Конотопа. Закликав керівників підприємств, організацій і установ усіх форм власності взяти активну участь у прибиранні закріплених за ними територій та в загальноміській толоці, яка відбудеться 20 квітня цього року.

На прес-конференції міський голова також дав відповіді на поставленні питання журналістів, які стосувалися утримання в належному стані трамвайних та автобусних зупинок, подальшої долі башти Шухова, розвитку дитячого футболу в місті, впровадження побудинкових тарифів, вирішення питання утримання бродячих собак та ін.

Також, міський голова проінформував представників ЗМІ про зустріч з мешканцями гуртожитку по вул. Бр. Радченків, де 15.04.2013 було відключено газ, та кроки, які робить міська влада щодо вирішення цього питання.