tyzden pravovux znan2013
Людина від народження є частиною суспільства, життя в якому відбувається в межах правових та соціальних норм.

З метою популяризації правових  знань  з  15 по  21 квітня в  центральній  міській   бібліотеці  імені С.І.Пономарьова проходить Тиждень правових знань «Молодь і закон».

В читальному залі  бібліотеки розгорнута  виставка-консультація  «Мої права – моя фортеця», де можна знайти корисні для себе матеріали з історії права, правової відповідальності за порушення закону, проблеми становлення України як демократичної правової держави, про шляхи попередження насильства та його проявів, права людини в Україні і світі, забезпечення рівних прав чоловіків та жінок в Україні тощо.

Тиждень включає  низку правоосвітніх заходів, метою яких є формування у молоді правових норм співжиття, співпраці, поведінки в колективі, виховання поваги до законів та профілактики правопорушень.

За участю помічника начальника міського відділу міліції Тетяни Кушнєрової в бібліотеці для учнів 8 класу спеціалізованої школи №2 пройшов правовий всеобуч «Молодь: свобода і відповідальність». Тетяна Кушнєрова звернула особливу  увагу на негативні наслідки вчинення протиправних та протизаконних діянь, розповіла дітям про шкідливий вплив на молодий організм   паління, вживання алкоголю та наркотиків, а також відповіла на ряд запитань, які хвилюють молоде покоління.

Серед наступних заходів у рамках проведення Тижня правових знань: день інформації «Закон для тебе, тобі про закон» та консультація-тренінг «Життя в твоїх руках».