17 квітня, під головуванням міського голови Василя Івановича Дзеда проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 6 питань.

В роботі наради взяли участь: керуючий справами виконкому, заступник міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, начальник сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області, начальник міської державної лікарні ветеринарної медицини, директор КП «Муніципалітет», заступник начальника Конотопського міськрайонного управління Держсанепідслужби в Сумській області, заступник начальника відділу освіти Конотопської міської ради, головний інженер управління по експлуатації газового господарства м.Конотоп, представник ТОВ КП «Флора», приватний підприємець, що надає послуги по вивезенню сміття, дільничні інспектори міліції, представники засобів масової інформації.

Під час виступу начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Юрія Бабича міський голова звернув увагу на те, що дільничним інспекторам міліції необхідно активізувати роботу по вирішенню питань, тісно співпрацювати з головами квартальних комітетів, проводити профілактичну роботу з мешканцями щодо недопущення правопорушень на кварталах.

Заступник начальника Конотопського міськрайонного управління Держсанепідслужби в Сумській області Олена Поляченко проінформувала присутніх про якість води із шахтних колодязів по м.Конотоп.

Міський голова звернув увагу на необхідність співпраці з головами квартальних комітетів, з’ясувати, в якому стані знаходяться шахтні колодязі в м.Конотоп на сьогоднішній день та вжити відповідніх заходів для покращення якості води  в колодязях.

Одним із основних питань, яке було розглянуто на нараді – про місячник благоустрою. Начальник управління житлово-комунального господарства надав інформацію присутнім про те, що вже розпочаті весняні роботи по благоустрою міста та звернувся до голів квартальних комітетів з проханням проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності прибирання прибудинкових територій та приведення їх в належний стан.

Міським головою було надано доручення Яну Примаку згідно заявок голів квартальних комітетів розпочати роботи по грейдуванню дорожнього покриття вулиць.

Також, міський голова наголосив на тому, що спочатку будуть проводитися роботи по грейдуванню, відсипці, ремонту дорожнього покриття на центральних вулицях та вулицях першого порядку.

Начальник міської державної лікарні ветеринарної медицини Андрій Спас проінформував присутніх про попередження розповсюдження інфекційних та інвазійних хвороб, спільних для людей та тварин. Під час свого виступу він звернувся до голів квартальних комітетів з проханням надати списки власників великої рогатої худоби для уточнення та проведення обстеження у тварин.

Головний інженер управління по експлуатації газового господарства м.Конотоп надав відповіді на критичні зауваження, які надійшли від голів квартальних комітетів.

Заступник начальника відділу освіти Конотопської міської ради Ольга Безпала в своєму виступі звернулася до голів квартальних комітетів надати допомогу вчителям щодо складання списків дітей шкільного віку в м.Конотоп.

В ході проведення наради головами квартальних комітетів також були порушені інші питання, на які працівниками відповідних служб були надані обґрунтовані роз’яснення.

По закінченню наради міський голова привітав переможців міського конкурсу «Кращий голова квартального комітету» за результатами роботи у І-му кварталі поточного року та іменинників серед голів квартальних комітетів, а також вручив Почесну грамоту міської ради з нагоди 60-річчя Бородачовій Людмилі Петрівні, голові квартального комітету №12.