pravovui trening
Навчаючи та виховуючи дітей в системі правової культури, міська бібліотека для дітей координує свою роботу з навчальними закладами м.Конотоп.

Так, в рамках Тижня права, з учнями 4-А класу навчально-виховного комплексу «Казка», був проведений правовий тренінг «Права дитини в Україні». Бібліотекар Антоніна Салій в ігровій формі познайомила учнів з їхніми правами та обов’язками, зокрема з правом на життя, на ім’я, на повноцінне харчування, на освіту. Учням був запропонований тест «Чи добре я знаю свої права?». Користувачі бібліотеки взяли участь у вікторині, яка на основі прав казкових героїв, навчила їх орієнтуватися у реальному житті.

Рольова гра закріпила знання дітей про Декларацію прав дитини, Конвенцію прав дитини та Закон про охорону дитинства. Особливо, дітям сподобалось брати участь у ситуаційній грі, яка на основі дій казкових персонажів, заставила їх замислитися про свої обов’язки вдома, у школі, з товаришами. Таким чином правовий тренінг дав змогу дітям закріпити свої права і обов’язки, а також навчив поважати закони Держави, правила і норми співжиття.