Вислів «Діти – наше майбутнє» аж ніяк не є просто красивою фразою. Доля будь-якої спільноти, нації, держави в майбутньому залежить від того, якою  буде якість людей, котрі населятимуть її. Інвестиції, вкладені у дитинство, ніколи не завдадуть збитків – вони повернуться суспільству сторицею. Виховувати у дітей почуття національної самовідданості, патріотизму, відповідальності за майбутнє нашої нації, саме на це спрямована робота центральної дитячої  бібліотеки. Бібліотека прийняла активну участь у тижні пропаганди правових знань.

Я маю право жити на землі,

Творити, дихати, учитись.

Примножувать багатства всі її,

Своєю Україною гордитись.

Ці поетичні рядки стали епіграфом до години спілкування «Підліток у світі законів». Учні 7-го класу спеціалізованої школи  II-III ступенів №2 спілкувалися з працівниками міської ради у справах дітей  Аліною Костиль та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ніною Панютою. Спеціалісти міської ради спрямували свої виступи на формування вірної правової орієнтації та відповідальне відношення до законів нашої країни, зневажливе ставлення до порушень і порушників закону тощо.

Діти познайомились з Конвенцією про права дитини, прикладами ООН над створенням умов для всебічного і повноцінного розвитку дітей, рядом документів, які допомагають впроваджувати в життя положення Конвенції.  З задоволенням школярі прийняли участь у вікторині «Я знаю Конвенцію». Діти задали також ряд питань і одержали ґрунтовні відповіді на них. Провідний бібліотекар читального залу Тамара Литвиненко  зробила огляд літератури правової тематики «Людина у світі законів».