shlax do zirok
20 квітня 2013 року в Конотопській дитячій музичній школі № 1 відбувся

VІІ регіональний конкурс юних музикантів «Шлях до зірок».

У цьому заході взяли участь 183 учні (22 музичні школи) з 16 міст Сумської області, Києва та Житомирської області, які змагались у 8 номінаціях.

Відкрили конкурс завідувач відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко та голова журі, викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.Бортнянського Елла Михайлова.

Учні дитячих музичних шкіл №1 та №2 отримали низку нагород:

Гран Прі – Антоніна Кузь, фортепіанний ансамбль Дмитро Бабко та Дарина Мороз, інструментальний ансамбль скрипалів «Квітограй» (дитяча музична школа №1), камерний ансамбль у складі Марії Дудінової та Катерини Петрушенко (дитяча музична школа №2);

І премія – Вероніка Бурдавіцина, Вероніка Міфтахова, Дар’я Мальована, Ксенія Мотузка, Олена Шкурдода, ансамбль «Квітограй», фортепіанні ансамблі: Вероніка Міфтахова та Софія Шаповал, Олена Леонович та Оксана Редька, Катерина Циганок та Антоніна Кузь і фортепіанний квартет (дитяча музична школа №1).

Також, учні дитячих музичних шкіл міста отримали 6 премій ІІ ступеня та 5 премій ІІІ ступеня.

Захід пройшов на високому емоційному підйомі. Переможці отримали дипломи лауреатів та подарунки, а учасники конкурсу – подяки.

Втомлені, але щасливі ще довгий час діти, батьки, викладачі та гості пили чай, спілкувались, обмінювались враженнями. Члени журі відзначили гарну організацію цього заходу та високу підготовку учасників, велике їх бажання змагатись та перемагати.