zystri4 z veteranamu
Міський голова Василь Дзед 22 квітня в актовому залі міського управління праці та соціального захисту населення зустрівся із ветеранським активом міста.

Василь Іванович проінформував ветеранів про актуальні питання життєдіяльності міста, зокрема введення в дію побудинкових тарифів, роботи трамвайного управління, проведення у місті всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля», роботи маршрутного транспорту.

Також очільник міста відповів на запитання ветеранів що стосувались строку дії пільгових рецептів, надання дозволів на встановлення індивідуального опалення, паркування автомобілів на газонах, позачергового обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни в установах та організаціях міста. Василь Іванович запевнив присутніх, що всі звернення будуть розглянуті і в рамках чинного законодавства вирішені.

Зупинився міський голова й на відзначенні важливої дати – Дня Перемоги. «На даний час в місті проводяться роботи по приведенню пам’ятників та пам’ятних знаків у належний стан, найближчим часом розпочнуться роботи по влаштуванню зручного спуску до братської могили «Жертвам фашизму», що знаходиться в кар’єрі по вул. Успенсько-Троїцькій» – проінформував Василь Дзед.

На завершення зустрічі міський голова подякував присутнім за участь та активну громадську позицію ветеранських організацій міста та висловив надію на подальшу співпрацю.