shkola3
1 грудня 2012 року відкрито будівлю ЗОШ №7 імені Г.Гуляницького для учнів початкових класів. Приміщення зведене й обладнане за меценатські кошти благодійною організацією «Світанок» і відповідає сучасним вимогам і стандартам освіти.  Ця шкільна споруда стала справжньою окрасою Загребелля й Конотопа, викликає захоплення в кожного, хто її відвідує.

На новому витку історії завдяки зусиллям влади, голови Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П., керівництва та колективу Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, громадськості, на Сумщину, що славиться своїми традиціями військово-патріотичного виховання, повернулися кадети. Наш край визнано центром кадетського виховання.

Підтримуючи кадетський рух на Сумщині та ідею формування юних патріотів, з ініціативи начальника відділу освіти Конотопської міської ради  Тетяни Шерудило та адміністрації школи, на базі ЗОШ №7 планується відкриття з 1 вересня 2013 року першого в місті кадетського класу,  де навчатимуться лише хлопчики. А коли все складеться так, як заплановано, то з 1 вересня 2014 року буде  відкрито й клас для дівчаток-паняночок.

У кадетському класі хлопчики зможуть краще себе проявити. Бути кадетом –  не означає обов’язково  бути  військовим.  Кадетство – це  виховання, духовність, мораль,  патріотизм не лише до держави, а й до сім’ї, чого, на жаль,  так не  вистачає  сьогодні  Україні.

Головна  мета   педагогів – формування   не   тільки   успішного,  мужнього,  шляхетного  захисника  Вітчизни, а й юнака,  який має справжні  чоловічі риси характеру.

У кадетському класі хлопчики отримають класичну загальну освіту, патріотичне   виховання та гармонійний фізичний розвиток.