24 квітня в актовому залі Конотопської філії Європейського університету відбувся зональний тур обласного фестивалю студентської творчості «Студентська весна 2013». Участь у заході взяли не лише студенти вищих навчальних закладів міста, але й наші гості – студенти ряду навчальних закладів з міст Ромни і Путивль.

Журі фестивалю очолювала заступник начальника управління сім’ї, дітей та молоді Сумської ОДА Козолуп І.Ф. і було воно представлено фахівцями з хореографії, вокалу та активістами студентського руху Сумщини.

Майже чотири години тривала конкурсна програма, більше 40 номерів були представлені на розсуд журі. Крім переможців у номінаціях фестивалю (різновиди хореографії, вокалу, театрального мистецтва, музичне виконання, декоративно-ужиткове мистецтво), журі в цьому році ще й присудило приз «найкращому вболівальнику». Ним стала студентка індустріально-педагогічного технікуму Отрох Наталія, яка не пожаліла ні долонь ні голосу задля підтримки своїх друзів.

Відділ міської ради у справах молоді та спорту висловлює подяку адміністрації та художнім керівникам  Конотопської філії Європейського університету, Конотопського Інституту СумДУ, Політехнічного технікуму КІСумДУ, Індустріально – педагогічного технікуму КІСумДУ Конотопського медичного училища, ДПТНЗ «Вище професійне училище» за  підготовку студентських колективів до фестивалю.