zystric z veteranom
Давно заросли травою окопи. Давно сіють пшеницю на землі, яка горіла і стогнала. А люди… Людям  і досі болять  завдані війною рани.

Формуванню  уявлення  учнів про обов’язок, мужність, героїзм, викликати почуття захоплення і гордості подвигами людей, здійсненими в роки Великої Вітчизняної війни була присвячена  зустріч з ветераном війни Михайлом Казарцевим  організована  в центральній дитячій бібліотеці для учнів 9-Б класу спеціалізованої школи №2 ІІ-ІІІ ступенів.

Михайло Дмитрович розповідав про злочини фашистських окупантів, про мужність радянських людей у боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, свій бойовий та трудовий шлях. Свою розповідь ветеран доповнював власними віршами воєнної тематики. На згадку про зустріч він подарував бібліотеці збірку своїх поезій. Гарним доповненням стала книжкова  виставка «Сяй у віках знамено перемоги». І звичайно, фото на пам’ять. Саме пам’ять повертає нас у минуле  заради майбутнього і найголовніше, щоб не зачерствіли наші серця, щоб справді  вічною  була наша  вдячність переможцям. Бо не щезне з пам’яті людської,  не піде в небуття великий подвиг  і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.