revolusia gryden
27 квітня в міському будинку культури «Зоряний» відбувся фінальний тур проекту «Культурна революція».

5 місяців тому в нашому місті розпочався творчий проект-конкурс, який об’єднав талановитих і креативних конотопців різного віку, професій, інтересів і смаків. Чотири команди по шість чоловік змагались під керівництвом тренерів вокалістів і тренерів хореографів. До фінального туру дійшли: команда Червоних (тренери Тетяна Єрьоміна і Олександр Єрьомін) і команда Жовтих (тренери Анна Романенко і Тетяна Грищенко).

Цього разу виступи команд оцінювало журі у складі фахівців нашого міста – спеціаліста 1 категорії  відділу у справах молоді і спорту міської ради Олени Богдан, спеціаліста позанавчального відділу Конотопського інституту Сумського Державного Університету Ліліъ Бібик, викладач дитячої музичної школи №1 Наталія Любимова. А також, як і у попередніх турах, за допомогою цифрового приладу, шумоміру, визначалась сила оплесків за кожну з команд.

У фіналі кожна з команд намагалась щонайкраще розкрити свої таланти і можливості. Команда Жовтих виконала пісню Юлії Войс «Тишина-гармония». У своєму виступі конкурсанти  намагались привернути увагу до проблем людей з вадами слуху – їх пісня звучала  для тих, хто чує музику, і для тих, хто її відчуває…  Команда Червоних обрала для фіналу позитивну «Пісню на добро», з репертуару театру пісні «Джерела». Три покоління одночасно – діти, молодь і дорослі співали пісню про рідну землю, щиро бажаючи зі сцени добра і щастя.

За конкурсні номери команда Жовтих отримала 30 балів, а команда Червоних – 29 балів. Але то був тільки початок. На глядачів чекали видовищні і дуже яскраві двобої між віковими категоріями учасників. Діти обох команд заспівали пісню  «Дорога к солнцу», студентська молодь виконали пристрасну і романтичну пісню про кохання «Красиво», а конкурсанти з категорії дорослих яскраво і емоційно з’явились перед глядачем з піснею «Певица и музыкант».

Підтримкою конкурсантам і відрадою для глядача стали номери-подарунки від колективів тренерів-хореографів – «Ла-Стайл» (Тетяни Грищенко), та «Лілея» (Тетяни Єрьоміної). Неймовірні овації глядачів також  отримали учасники минулорічного проекту «Танцюю для тебе», що прийшли підтримати учасників проекту «Культурна революція».

За результатами конкурсних номерів, вокальних двобоїв та сили оплесків глядацького залу, що вимірювалась шумоміром, впевнену  перемогу отримала команда Жовтих (тренери Анна Романенко і Тетяна Грищенко). Переможці отримали головний приз проекту – активний і змістовний відпочинок для всієї команди і її тренерів у  садибі «Північний ліс» (с.Жолдаки).

Вітаємо переможців, бажаємо подальшого творчого зросту. Нехай вогонь культурної революції завжди палає у ваших серцях!