29 квітня в приміщенні міської ради секретар міської ради Микола Башкиров за участі керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради провів робочу  нараду. Було заслухано інформацію про оперативну ситуацію в місті, за тиждень що минув, та про співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів, про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень, про  стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням, про роботу КП «Муніципалітет», про роботу відділення швидкої допомоги, про споживання енергоносіїв бюджетними закладами,  про стан підготовки заміських таборів до роботи в літній період 2013 року. Також, на нараді було розглянуто ряд інших питань.

Цього ж дня, під головуванням секретаря міської ради Миколи Башкирова відбулося засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 8 членів виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради, керівники державних установ міста, представники засобів масової інформації. Під час засідання члени виконкому розглянули питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп за 1 квартал 2013 року» з якого доповіла Людмила Гапєєва – начальник управління економіки міської ради. Також з даного питання виступила Олена Кармалига – начальник фінансового управління міської ради.

Після розгляду даного питання, членами виконкому було затверджено відповідне рішення.

Загалом на засіданні було заслухано та прийнято 32 рішення, які надійшли від виконавчих органів міської ради.