22 травня, під головуванням секретаря міської ради Миколи Башкирова проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 5 питань.

В роботі наради взяли участь: керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, заступник начальника – начальник міліції з громадської безпеки Конотопського МВ УМВС України в Сумській області, директор КП «Муніципалітет», завідувач сектору взаємодії з засобами масової інформації та громадськості Конотопської МДПІ, представники Конотопського міськрайонного відділу управління Державної міграційної служби України в Сумській області, представник ТОВ КП «Флора», приватний підприємець, що надає послуги по вивезенню сміття, дільничні інспектори міліції, представники засобів масової інформації, голови квартальних комітетів

(35 чол.)

Під час виступу в.о.начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Селіверстова О.В. секретар міської ради звернув увагу на те, що дільничним інспекторам міліції необхідно активізувати роботу по вирішенню питань, тісно співпрацювати з головами квартальних комітетів, проводити профілактичну роботу з мешканцями щодо недопущення правопорушень на кварталі.

Найголовніше питання, яке було розглянуто на нараді – про стан ремонту доріг по м.Конотопу. Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував присутніх про те, які роботи вже проведені по місту та що планується виконати по благоустрою доріг протягом поточного року.

Секретар міської ради Башкиров М.О. звернув увагу на те, що необхідно контролювати виконання робіт по благоустрою доріг уприватному секторі, згідно зверненням голів квартальних комітетів.

Завідувач сектору взаємодії з засобами масової інформації та громадськості Конотопської ОДПІ Кириченко Т.М. проінформувала присутніх про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Головний спеціаліст Конотопського міськрайонного відділу управління Державної міграційної служби України в Сумській області Бабич Н.М. проінформувала присутніх про порядок реєстрації місця проживання громадян.

З питання реагування на критичні зауваження, які надійшли на попередній нараді з головами квартальних комітетів виступив директор КП «Муніципалітет» Ожог В.П. та висловив слова подяки голові квартального комітету №14 Сєркову Г.І. за активну участь в організації проведення роботи з мешканцями щодо прибирання прибудинкових територій кварталу.

По закінченню наради секретар міської ради привітав іменинників травня серед голів квартальних комітетів, а також вручив Почесні грамоти міської ради з нагоди ювілею.