28 травня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Дмитрівна Тимошенко.

Протягом години надійшло 9 звернень мешканців міста Конотоп, в яких порушувалися питання стосовно ремонту покрівлі житлового будинку, прибирання трамвайної зупинки, облаштування квіткових клумб в центрі міста, ремонту фонтану, проведення заходів стосовно безпритульних тварин, ремонту вуличного освітлення, а також надійшла скарга щодо незадовільної поведінки головного інженера житлово-експлуатаційної дільниці «Сім вітрів» при прийомі громадян.

На кожне звернення Світланою Дмитрівною було надано вичерпні відповіді та доручення відповідальним фахівцям щодо усунення недоліків.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.