Як стало відомо під час зустрічі з Володимиром Драганюком – головним лікарем ЦРЛ вже з 23 травня в діагностичному відділенні розпочали роботу 2 кабінети, а саме  комп’ютерної томографії та маммографії. Хоча обладнання було закуплено ще минулого року, через технічні причини виникла затримка в відкритті роботи кабінетів, а саме проблеми з електропостачанням. Як тільки її було усунуто кабінети розпочали приймати хворих.  На даний момент черги на огляд немає, обстеження проводиться за попереднім записом та направленням лікаря. Пройти його можуть всі бажаючі без розподілу за територіальним принципом, можна звертатися навіть мешканцям інших районів. Процедура є безкоштовною, витрати можуть виникнути лише на матеріали, що використовуються для обстеження, наприклад плівку.

Томограф дає можливість  детально обстежити травми та захворювання головного мозку, онкозахворювання. Знімки допомагають поставити діагноз в складних для діагностування випадках.

В кабінеті маммографії обстежуються жінки з хворобами молочних залоз. Новий апарат з цифровою обробкою українського виробництва дозволяє проводити подальшу роботу зі знімком, тобто дає можливість зробити зображення більш чітким, при необхідності крупнішим, роздивитися з різних боків, наблизити певний сегмент. Обстеження проводяться на маммографі за направленням хірурга, онколога, гінеколога. Зі слів головного лікаря подібне обстеження вкрай необхідне  жінкам, старших за 40 років. За час роботи кабінету обстежено вже більше 10 чоловік. Під час процедури медичний працівник керує й апаратом і одночасно за допомогою мікрофону контролює стан хворого, допомагає йому правильно розміститися.

Поспілкувавшись з лікарями стає очевидним, що вони задоволені новим обладнанням,  гарними умовами праці. А пацієнти в свою чергу вдячні за можливість пройти обстеження  за місцем проживання, а не їхати в м.Суми, Київ, Полтаву.

Конотопська Центральна районна поліклініка запрошує всіх бажаючих відвідати медичний заклад та пройти обстеження.