kypalnuu cezon v konotopi
1 червня в місці масового відпочинку населення Конотопа – Кандибині відбулось відкриття пляжного сезону. Його учасниками стала дітвора ряду шкіл міста. Їх з Днем захисту дітей привітали завідувач відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту Ю.І.Леміш, директор Конотопського індустріально-педагогічного технікуму, депутат обласної ради Бендерський М.А.

Діти мали змогу познайомитися з повелителем водної стихії – Нептуном та його сумною донькою – Русалонькою, взяти участь у конкурсі кращого знавця дитячих пісень та відгадати загадки про навколишній світ. А потім разом з Водяним і Кікіморою боронилися від страшних піратів. Та попри все,  фінал казки вийшов добрим. Нептун наставив піратів на праведний шлях, Русалонька розвеселилась і зі своїми подругами облила всіх присутніх водою, таким чином дозволивши дітворі вдосталь загорати і купатися. Найбільш активні учасники дійства отримали солодощі з піратської скрині.

Продовжилось святкування на ігрових майданчиках, які підготували та провели на теплому пляжі  спеціалісти міського центу фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Ковратовський В.М.). Всі грали у юнібол, приборкували «шалений м’яч», збивали «піщані» кеглі. Але найбільше бажаючих було поплавати на байдарках по поверхні озера.

Отож, літо розпочалось!