drag2013

В суботу 8 липня на території колишнього аеропорту м. Конотоп, за підтримки губернатора Сумщини Юрія Чмиря відбулась знакова спортивна подія – 2 етап Чемпіонату України з гонок на прискорення (драг-рейсингу), генеральним спонсором якої виступив  народний депутат України Ігор Молоток.

Для участі в змаганнях прибули відомі в Україні спортсмени на своїх гоночних автомобілях – це, зокрема: Андрій Кравченко на Nissan Skyline GTR, Михайло Федюхін (Нісан), Ігор Коряка на SubaruWRX, Сергій Білик на Subaru Impreza WRX, Юрій Кравченко на BMW M3 e36, Денис Хлібоносов (Aуді ТТ), Олександр Контаністов (Субару), Руслан Влезько (Тойота), Констянтин Нечухрай (Ваз 2107), Дмитро Капустін (Ніссан), а Дмитро Заргана на Nissan Skyline GTR35 та Сергій Зінченко на BMW M3 Турбо навіть виступили на змаганнях у двох класах. Ці та багато інших знакових імен для автоспорту привабили на місце події прихильників швидкості не тільки з Конотопу та Сумської області, а й з інших регіонів нашої країни.

Не менш зірковим виявився і склад суддівського комітету  чемпіонату: всі судді – спортсмени з солідним стажем та володарі багатьох призів та почесних нагород.

2-й етап чемпіонату України з драг-рейсінгу став, безперечно, захоплюючим видовищем, з року в рік кількість фанатів автоспорту та бажаючих долучитися до змагань зростає,  серед глядацьких трибун панує азарт  і вирують емоції, адже навіть тих, хто в перше побував на такому заході, не могли не вразити майстерність пілотів,  впевненість і спортивна агресивність їх машин, краса фігур пілотажу.

Як сказав секретар міської ради Микола Олександрович Башкиров: «Оскільки змагання проходять на території нашого міста вже в друге, то організатори  знали, як та до чого готуватися та намагалися зробити все щоб глядачі відчули як про них піклуються». Почувши відгуки тих, хто побував на заході, можна впевнено сказати: свято швидкості вдалося на славу!