komunal18 червня міський голова Василь Дзед зустрівся з керівниками житлово-комунальних підприємств та підприємств-надавачів комунальних послуг, аби обговорити проблемні питання цієї галузі та шляхи їх вирішення. Участь в нараді взяли й заступник міського голови Світлана Тимошенко та начальник УЖКГ міста Ян Примак.

Основний акцент був зроблений  на питанні підготовки житлово-комунальних підприємств та підприємств-надавачів комунальних послуг до нового опалювального сезону, фінансового стану підприємств та заходах, вжитих керівництвом для його покращення.

Наголосив Василь Іванович і на необхідності подальшого роз’яснення жителям міста прийнятих побудинкових тарифів та  механізму контролю за отриманими коштами, оскільки за телефоном міської «гарячої лінії»  продовжують надходити скарги на якість виконання працівниками житлово-комунальних підприємств своїх обов’язків. Звертаючись до присутніх, міський голова зазначив, що кожне звернення громадян, яке до них надходить,  має бути розглянуте і відповідно або вирішене або  роз’яснене.