kvartcom19 червня, під головуванням міського голови  Василя Дзеда проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 3 питання.

В роботі наради взяли участь: секретар міської ради, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, начальник відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно, заступник начальника сектору  дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області, директор КП «Муніципалітет», представник ТОВ КП «Флора», приватний підприємець, що надає послуги по вивезенню сміття, дільничні інспектори міліції, представники засобів масової інформації, голови квартальних комітетів (40 чол.)

На початку наради Василь Дзед повідомив про те, що з 01 червня поточного року виконавчим комітетом міської ради приймаються документи для отримання дотації за утримання та вирощування молодняку великої рогатої худоби.

Під час виступу заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області         Селіверстова О.В. міський голова звернув увагу на те, що дільничним інспекторам міліції необхідно тісно співпрацювати з головами квартальних комітетів, при зміні дільничних інспекторів, повідомляти про це голів квартальних комітетів, проводити профілактичну роботу з мешканцями щодо недопущення правопорушень на кварталі.

Окрім цього, головою квартального комітету №7 Панащенко О.М. були висловлені слова подяки дільничному інспектору міліції Дяченко В.В. за його роботу на кварталі.

Найголовніше питання, яке було розглянуто на нараді – про стан роботи з безгосподарськими будинками. В.о.начальника відділу комунального майна міської ради Інна Білоус повідомила присутніх про те, що у місті налічується 102 обєкти нерухомості, відносно яких встановлюють право власності на будинки. У більшості перевірених обєктів є власники, але проблемним залишається питання впорядкування територій, що їм належать.

З цього ж питання виступила начальник відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно Вікторія Ярмак, яка розяснила порядок реєстрації майнових прав.

З питання реагування на критичні зауваження, які надійшли на попередній нараді з головами квартальних комітетів виступив директор КП «Муніципалітет» Валерій Ожог, який розповів процедуру поховання людей та відповів на інші запитання.

В ході проведення наради головами квартальних комітетів також були порушені питання благоустрою доріг та роботи громадського транспорту, на які працівниками відповідних служб були надані обґрунтовані роз’яснення.

Окрім цього, відповідаючи на питання голів квартальних комітетів, міський голова Василь Дзед зазначив, що після переведення коштів казначейством на рахунок підприємства – виконавця робіт, ремонт доріг по місту буде поновлено, також звернув увагу на необхідність проведення роботи по знищенню очагів амброзії, ведеться робота по відновленню курсування громадського транспорту за маршрутом №2.

По закінченню наради міський голова привітав іменинницю червня Валентину Пономаренко, голову квартального комітету №33.