21 червня  під головуванням заступника міського голови Валентини Кошевецької, за участю приватних підприємців, Конотопської ОДПІ, міськрайонного центру зайнятості населення, Конотопського міськрайонного управління Держсанепідслужби,  Конотопського РВ ГУМНС, «Асоціації підприємців та підприємств малого та середнього бізнесу м.Конотоп», було проведено засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності у м.Конотоп.

На засіданні, відповідно до порядку денного розглядалися питання реалізації у місті засад державної регуляторної політики; здійснення перевірок суб’єктів господарювання (приватних підприємців) Конотопською об’єднаною державною податковою інспекцією; питання пов’язані з підготовкою до відзначення у місті Дня підприємця та проведення виставки-ярмарку «Конотопська сотня – 2013».

Заслуховувалася  інформація начальника відділу розвитку банківського бізнесу ТВБВ №10018/0108 філія – Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк» Євдокименко Л.А. щодо корпоративних програм Ощадного банку.

За результатами засідання, у процесі активного обговорення питань,  були сформовані відповідні доручення.