22zervna


22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

У цей день на знак глибокої скорботи та вічної пам’яті за загиблими в роки війни, в місті Конотопі, на Меморіалі слави відбувся урочистий мітинг з оголошенням хвилини мовчання та покладанням квітів до братської могили.

В урочистій церемонії вшанування пам’яті жертв війни взяли участь секретар міської ради, голова Конотопської райдержадміністрації, голова Конотопської районної ради, заступники міського голови, ветерани, представники підприємств, установ, організацій міста та засобів масової інформації. Кожен з учасників відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, поклавши квіти, схилив голову в глибокій шані до ратного і трудового подвигу наших попередників.

В ході мітингу, до всіх  присутніх звернувся ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Смахтін Петро Костянтинович та закликав всі покоління берегти пам’ять про подвиг наших батьків і дідів.

Цього ж дня, в усіх храмах міста пройшли панахиди за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни. На будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій було приспущено Державний прапор України.