25 червня, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.

На засіданні були присутні 9 членів виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Головне питання, яке було розглянуто на засіданні – «Про стан дотримання законодавства щодо роботи з кадрами в комунальних підприємствах та бюджетних установах м. Конотопа» з якого доповів Левченко Андрій Миколайович – завідувач відділу організаційної та кадрової роботи міської ради.

Після розгляду даного питання, членами виконкому було затверджено відповідне рішення.

Також членами виконкому були розглянуті та прийняті рішення: «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 31.05.2010  №157 щодо організації пасажирських перевезень», «Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах №№2, 12, 14, 16», «Про призначення тимчасового перевізника на міському маршруті №2» з яких доповіла начальник управління економіки міської ради Гапєєва Людмила Анатоліївна.

Загалом на засіданні було заслухано та прийнято 27 рішень, які надійшли від виконавчих органів міської ради.