Sesia 226 червня під головуванням міського голови Дзеда В.І. відбулася 34 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 16 питань.

В роботі сесії прийняли участь 30 депутатів міської ради, Конотопський міжрайонний прокурор Денис Когер, депутат обласної ради Віктор Тимошенко, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

В ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли ряд рішень з питань земельних відносин, затвердили порядок надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Конотоп, Програму зайнятості населення м.Конотоп на період до 2017 року та план роботи міської ради на ІІ півріччя 2013 року.

         Крім того, депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2013 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2013 рік та структури відділів по забезпеченню діяльності виконавчих органів ради щодо виведення посад державних реєстраторів.

Також на розгляд депутатів виносився проект рішення про затвердження міської програми запобігання та протидії корупції на 2013-2015 роки але був знятий з розгляду для доопрацювання спільно з Конотопською міжрайонною прокуратурою.