Den molodi2013
30 червня українці відзначили День молоді. З нагоди цього свята ціла низка цікавих і креативних заходів для молоді була проведена і в нашому місті.

Зранку в спортивній залі Вищого професійного училища відбувся молодіжний волейбольний турнір. На футбольному полі біля Політехнічного технікуму КІ СумДУ пройшли футбольні матчі. А на пляжі «Кандибина» – змагання на байдарках.

Цікавою і насиченою була й вечірня програма. На центральній сцені на жителів і гостей міста чекали веселі конкурси від організаторів святкування – відділу молоді і спорту та відділу культури і туризму Конотопської міської ради. Тут представники молодого покоління змагались за звання кращого танцюриста і їли на швидкість морозиво. Цей конкурс сподобався як глядачам, так і учасникам та довів, що  конотопці не тільки люблять прохолодну насолоду, а й, змагаючись за перемогу, здатні з’їсти нереальну кількість цього корисного і, водночас, небезпечного у спеку продукту.

Справжній калейдоскоп розваг чекав на молодь на площі Миру: караоке, бодіарт, майданчик брейк-дансу, територія молодіжного арт-візажу, майданчик з арм-реслінгу та гирьового спорту та показові виступи з паркуру.

Продовжили святкування виступи рок-гуртів: «Mirium» (м. Київ) і «Fort Kenigsberg» (м. Кролевець) та естрадних виконавців: Леоніда Вівсюка, Юлії Меджик і Ріни Ріверс. А завершилось все дискотечною програмою.