Baskirov 2013
2 липня в приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. Цього разу на запитання конотопців відповідав секретар міської ради Микола Башкиров.

Протягом години надійшло 10 звернень, в яких люди просили допомогти вирішити проблемні питання. Зокрема, конотопці скаржились на водіїв, які припарковують автівки на газонах, перебої в роботі проводового радіо, на відсутність вуличного освітлення тощо. Цікавились люди й тим, коли в місті буде продовжено ямковий ремонт доріг, і куди поділася скульптура коня?

На кожне звернення Микола Олександрович дав вичерпні відповіді та доручив відповідальним фахівцям по можливості усунути недоліки, на які нарікають жителі міста.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.