zoranui
11 липня в приміщенні МБК «Зоряний» за ініціативи міського голови Василя Дзеда відбулась зустріч представників міської влади та керівників комунальних та інших підприємств міста – надавачів послуг із головами та представниками будинкових комітетів мікрорайонів «Житломасив» та «Воронцова». Також на зустрічі були присутні і депутати міської ради, закріплені за цими мікрорайонами.

Найбільш актуальними питаннями обговорення були: якісне та вчасне виконання робіт працівниками ЖРЕП «Житлосервіс», контроль мешканцями будинків за використанням коштів на обслуговування їх будинків. Людей цікавили і питання ремонту покрівель, покосу трави на прибудинкових територіях, розрахунку побудинкових тарифів та можливості їх перегляду, інше.

Конотопці отримали роз’яснення з уст міського голови та керівника ЖРЕП «Житлосервіс» на більшість піднятих питань. По окремих питання міський голова пообіцяв розібратись та вирішити.

Підводячи підсумки, очільник міста підкреслив, що така зустріч є дуже позитивною, вона дає можливість безпосередньо поспілкуватись з мешканцями і знати ситуацію на місці. Також Василь Іванович додав, що такі зустрічі з головами будинкових комітетів будуть проходити постійно.