aparatna2013
15 липня  в приміщенні Конотопської міської ради міський голова Василь Дзед за участі секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників виконавчих органів міської ради провів апаратну та робочу наради. Перш ніж розпочати засідання, міський голова за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування вручив депутату міської ради Бібику Віталію Володимировичу грамоту Сумської обласної ради.

Першим питанням на нараді було заслухано інформацію про оперативну ситуацію в місті, за тиждень що минув, та про співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів. З цього питання  присутніх проінформував Калантаєнко Віктор Павлович – заступник начальника міліції з громадської безпеки Конотопського МВ УМВС. Зокрема Віктор Павлович повідомив, що співробітниками міліції встановлено особу, яка зруйнувала пам’ятник коню в центрі міста.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень доповів заступник начальника управління ЖКГ Конотопської міської ради Колесніков Артем Юрійович. Заслухавши його звіт, міський голова доручив підготувати  УЖКГ економічні розрахунки щодо роботи вуличного освітлення в місті протягом темної частини доби.

Також, на нараді було розглянуті питання: про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку м.Конотоп щодо введення в експлуатацію об’єктів соцкультпобуту та індивідуального житлового будівництва, про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 26.09.2011 №316 «Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення» та ряд інших важливих питань.