kvartkomu0713
17 липня, під головуванням міського голови  Василя Дзеда проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 5 питань.

В роботі наради взяли участь: секретар міської ради, керуючий справами виконкому, керівники відділів та управлінь міської ради, в.о.начальника сектору дільничних інспекторів Конотопського МВ УМВС України в Сумській області, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування Конотопської міської ради Сумської області, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор КП «Муніципалітет», заступник головного лікаря відділкової лікарні, представник ТОВ КП «Флора», приватний підприємець, що надає послуги по   вивезенню сміття, дільничні інспектори міліції, представники засобів масової інформації, голови квартальних комітетів (40 чол.)

Про організацію роботи дільничних інспекторів міліції на кварталах міста проінформував заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Євгеній Редька.

Особливу увагу було акцентовано на питанні соціального захисту населення.

Про умови прийняття одиноких, самотньо проживаючих громадян на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування Конотопської міської ради Сумської області інформувала Сніжана Лісунова – завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування Конотопської міської ради Сумської області.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Комар розповіла про надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, фахівцями із соціальної роботи.

По завершенні її виступу голова квартального комітету №11 Л.Г.Сергієнко висловила подяку Центру за їх роботу та допомогу, яку вони надають проблемним сім’ям. Однак, деякі кварткоми повідомили про те, що не знайомі із соціальними працівниками, які працюють на їх кварталах.

Міський голова Василь Дзед надав доручення Ірині Комар активізувати співпрацю фахівців із соціальної роботи з головами квартальних комітетів.

Також міський голова наголосив на те, що допомогти самотнім людям та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах можна тільки в тісній співпраці фахівців з соціальної роботи, голів квартальних комітетів, дільничних інспекторів міліції та посадових осіб виконавчого комітету.

З питання реагування на критичні зауваження, які надійшли від голів квартальних повідомила заступник головного лікаря відділкової лікарні Людмила Оболонник, яка відповіла на питання кварткомів, які стосуються належного виконання медиками своїх обов’язків, особливо якщо йдеться мова  про лікування самотніх людей. Після її виступу Василь Дзед надав доручення щомісяця запрошувати на наради із кварткомами представників з відділкової лікарні для звіту з питання обслуговування населення.

Під час свого виступу керуючий справами міськвиконкому Анатолій Фалько проінформував присутніх про концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, також повідомив про початок підготовки до святкування Дня міста та звернувся до голів квартальних комітетів з проханням взяти активну участь в організації проведення свят, надати пропозиції щодо нагородження визначних людей та закликав взяти участь у конкурсі квітників, підсумки якого будуть підводитися напередодні Дня міста.

По закінченню наради міський голова привітав переможців конкурсу «Кращий голова квартального комітету», вручив грошову винагороду та привітав іменинників липня.