evrop golova
18 липня в актовому залі Конотопської філії  Європейського університету, за ініціативи міського голови Василя Дзеда, відбулась зустріч представників міської влади та керівників комунальних та інших підприємств міста – надавачів послуг із головами та представниками будинкових комітетів мікрорайону «Центр». Також на зустрічі були присутні і депутати міської ради, закріплені за цим мікрорайоном.

Найбільше запитань було адресовано керівнику КРЕП «Центральне» Олефіренку Миколі Івановичу. Це – ремонт покрівель, під’їздів, заміна водозапірних кранів у підвалах будинків та інш. У міського голови жителі міста цікавились: коли буде заборонено рух транспорту у вечірній час біля фонтану, як можна вирішити відсутність води в пікові години в будинках по вул. Ватутіна, коли буде встановлено пам’ятник коню, коли буде проведений ремонт дорожнього покриття по вул.Ватутіна та інші.

Відповідаючи на запитання городян, Василь Іванович проінформував, що пам’ятник коню буде відновлено і встановлено найближчим часом, рух транспорту біля фонтану обмежено дорожніми знаками, але потрібно щоб ДАІ їх виконання контролювало, ремонт дорожнього покриття по місту буде відновлено, як тільки пройдуть платежі. Надав міський голова і на ряд інших питань конкретні відповіді, а також дав доручення відповідальним керівникам щодо виконання озвучених на зустрічі проблемних питань.