gara4a linia golova07
Міська влада завжди на зв’язку, саме тому 23 липня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. Конотопці мали змогу задати нагальні, болючі питання, що стосується життєдіяльності міста, очільнику міста Дзеду Василю Івановичу.

Протягом години надійшло 11 звернень городян, в яких порушувалися питання щодо спилювання дерев, грейдування вулиць, відсутності води після проведення ремонтних робіт, озеленення міста, можливості городянам впорядковувати прилеглу до їх будинку територію, паркування машин на газонах та інші.

Також конотопці дякували і за вирішені питання, що піднімались на  «гарячій лінії».

На кожне звернення Василем Івановичем було надано вичерпні відповіді та доручення відповідальним фахівцям щодо усунення недоліків.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.